Inwestycja Pochyła

W pięknej i dobrze zagospodarowanej okolicy znajdą państwo tereny rekreacyjno-sportowe (np. Białołęcki Ośrodek Sportu), szkoły podstawowe, gimnazjum, kilka przedszkoli i żłobków, centrum handlowo-usługowe oraz kościół. Do dyspozycji jest też dobrze zorganizowana komunikacja – bliskość ul. Modlińskiej i linie autobusowe zapewnią państwu sprawne poruszanie się po okolicy i dojazd do centrum Warszawy. Bliskość Wisły będzie świetnym motywatorem do odprężających spacerów o każdej porze roku.

Pochyła (5)

Na przestronnej działce (nr ew. 58/15, 58/16, obr. 4-01-04), o wielkości 1575m2 zostanie wzniesiony trzypiętrowy, nowoczesny i estetyczny budynek z garażem podziemnym. Jego bezpośrednie otoczenie zostanie zaprojektowane w estetyczny, przyjazny i użytkowy sposób, bogaty w rośliny ogrodowe.

szkic Pochyła
Pochyła (1)
Pochyła (2)
Pochyła (3)

Opisy mieszkań

Na trzech kondygnacjach, do państwa dyspozycji, będą 24 przytulne, jasne i nowoczesne mieszkania:

2 mieszkania jednopokojowe
12 mieszkań dwupokojowych
7 mieszkań trzypokojowych
3 mieszkania czteropokojowe

Wszystkie zostaną zaprojektowane i wykonane w oparciu o najwyższe standardy. Będą wyposażone w nowoczesny, automatycznie regulowany system wentylacji, okna typu PVC, wydajny system wodno-kanalizacyjny i grzewczy. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 8 komórek lokatorskich oraz przestronne tarasy i balkony.

 

parter Pochyła
Pochyła (6)
Pochyła (4)

Inwestycja w liczbach

Powierzchnia działki: 1575m2
Powierzchnia całkowita budynku: 3023m2
Ilość mieszkań: 24
Ilość komórek lokatorskich: 8
Ilość miejsc parkingowych: 25
Mieszkania jednopokojowe: 2
Mieszkania 2-pokojowe: 12
Mieszkania 3-pokojowe: 7
Mieszkania 4-pokojowe: 3

 

Budynek zostanie wzniesiony zgodnie z normami energooszczędności, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Oświetlenie zostanie oparte na wydajnej i oszczędnej technologii LED, a w garażu będzie 25 miejsc parkingowych, co pozwoli na komfortowe parkowanie samochodów wszystkim mieszkańcom. Cały kompleks będzie wyposażony w instalację telekomunikacyjną o dużej przepustowości, system monitoringu, instalację odgromową, oświetlenie awaryjne i kanalizację burzową.

Niektóre z norm, według których będzie realizowana inwestycja:

Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 2002r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie z dn. 12 kwietnia 2002 r.
Normy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (standard NF40)
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu Winnicy Północnej w gminie Warszawa-Białołęka.