Inwestycja Szkoła

Inwestycja „Szkoła”. Budowa z przebudową budynku oświaty INSPIRACJA Przedszkole i Szkoła Podstawowa Niepubliczna , działka nr ew. 83/2, 83/7, obręb 4-04-04, 03-118 Warszawa,ul. Mehoffera 90.

Szkoła ul.Mehoffera1

Istniejący budynek zlokalizowany jest na działkach nr 83/2 i 83/7 z obrębu 4-04-04 przy ulicy Mehoffera w Warszawie. Teren posiada bezpośredni dostęp do ulicy Mehoffera i ul. Stągiewnej. Budynek narożny II – kondygnacyjny z podpiwniczeniem. Wejście główne od strony ulicy Mehoffera, wejście boczne od strony ul. Stągiewnej. Przed budynkiem istniejący podjazd i parking na 9 miejsc postojowych Od strony wschodniej istniejący parking na 8 miejsc postojowych oraz istniejący śmietnik. Od strony południowej sala gimnastyczna 1-kondygnacyjna, wewnętrznie skomunikowana z budynkiem. Przy sali gimnastycznej, w południowej części działki znajduje się boisko oraz plac zabaw dla dzieci.

Szkoła ul.Mehoffera 2
Szkoła ul.Mehoffera 7
Szkoła ul.Mehoffera 8
Szkoła ul.Mehoffera 11
Szkoła ul.Mehoffera 10

Opis

Istniejący budynek szkoły II-kondygnacyjny z podpiwniczeniem, sala gimnastyczna parterowa. Budynek narożny, z ekspozycją na północny-wschód. Klatka schodowa usytuowana centralnie, wyprowadzona na dach. Budynek przekryty stropodachem płaskim.
W budynku funkcjonuje obecnie przedszkole oraz szkoła podstawowa. W sierpniu 2011 wykonywana była dokumentacja projektowa polegającą na zmianie sposobu użytkowania istniejącego wówczas budynku handlowego na budynek oświaty.
Budynek funkcjonuje obecnie w następującym schemacie:
• W piwnicy zlokalizowane są pomieszczenia techniczne tj. kotłownia, wentylatornia, szatnie odzieży wierzchnie oraz szatnie i zaplecze sanitarne do sali gimnastycznej.
• W parterze zlokalizowane są pomieszczenia administracyjne, świetlica, przedszkole oraz sala gimnastyczna.
• I piętro przeznaczone jest na sale lekcyjne wraz z zapleczem sanitarnym dla szkoły podstawowej.

 

Szkoła ul.Mehoffera 9
Szkoła ul.Mehoffera 3
Szkoła ul.Mehoffera 5

Opis terenu

Teren uzbrojony jest w sieć infrastruktury technicznej:
• Woda – z wodociągu miejskiego zlokalizowanego w ul. Mehoffera w oparciu o istniejące przyłącze;
• Energia elektryczna – istniejące przyłącze elektryczne z miejskiej sieci energetycznej zlokalizowanej w ulicy Mehoffera;
• Gaz – istniejące przyłącze gazowe. Gaz na potrzeby istniejącej kotłowni gazowej;
• Kanalizacja – istniejące szamba szczelne zlokalizowane w południowo-zachodniej części działki.